İstanbul,Türkiye
05462083537
info@tadilatistanbul.com

2020’nin Favorisi: Klasik Mavi!

İstanbul'un tüm ilçelerine tadilat işlemleri.

Uzun süre aynı yaşam alanlarını kullanmaktan sıkılmadınız mı? Eviniz ya da ofisiniz için küçük ama etkili değişimler istemez misiniz? Eğer böyle bir düşünceniz varsa bu yazımız tam da size göre!
2019’un son gününde, yeni yılın size; mutluluk, huzur, sağlık ve bereket getirmesi dileklerimizle 2020 trendlerini açıklamaya koyulalım.
Pantone Renk Enstitüsü’nün yakın zamanda açıkladığı üzere 2020’nin rengi “Klasik Mavi” olacak. Alışılagelmiş, klasik koyu ya da açık renklerin aksine, bu rengin dekorasyonlarda daha az karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Ancak mavinin soft ve dinlendirici özelliği, özellikle yatak odası duvarlarında kullanılarak daha dinlendirici ve sakinleştirici bir hava oluşturabilir. Yapılan araştırmalarda mavinin açık tonlarının kullanıldığı odaların fiziksel ve bilişsel üretimi arttığından söz edilmektedir. Tabii tek başına mavi rengi duvarlarınızda ya da fayanslarınızda kullanmak zorunda değilsiniz. Özellikle beyaz, krem veya bej tonlarının ağırlıkta olduğu mekanlarda mavi rengin her tonunu aralara şerpiştirerek çok şık görünümler elde etmeniz mümkün. Yaşam alanlarınıza ekleyeceğiniz en ufak mavi dokunuşlarla hem bu rengin verdiği huzur ve dinginliğin ruhunu yaşayacak hem de 2020 sezonu dekorasyon trendlerine uyum sağlamış olabileceksiniz. Sadece mavi tonlarının yer aldığı bir duvar kağıdı bile sizin dekor zevkinizle bir araya gelerek, yaşam alanlarınıza modern bir hava katabilir. Unutmayın klasiklerin dışına çıkmak sizin elinizde! Tadilatistanbul.com ekibi olarak sizlere harika bir yıl diliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir